Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KATALOG ZA DARMO! ZAMÓW!
SZYBKI TRANSPORT W CAŁEJ EUROPIE!

Akcesoria

W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne akcesoria, niezbędne w trakcie organizacji konferencji czy uroczystych bankietów, takie jak: wózki transportowe do stołów, łączniki krzeseł, wózki platformowe czy pulpity do krzeseł. Pomagamy naszym klientom obliczyć ilości i wymiary danych akcesoriów na podstawie określonej powierzchni i ilości miejsc na sali. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Funkcjonalne wózki transportowe do stołów

Na stronie TaniBankiet.pl znaleźć można najlepszej jakości wytrzymałe i praktyczne w użytkowaniu wózki transportowe do stołów konferencyjnych i bankietowych. U nas można nie tylko zakupić wózki, lecz także wygodnie zamówić całe komplety stołów, krzeseł i innych akcesoriów, dostosowanych do użytkowania w warunkach konferencyjnych lub bankietowych, gdzie liczy się wytrzymałość i dopasowanie do rozkładu sal oraz stylu konkretnego eventu. Doradzamy w kwestii tego, jakie wózki transportowe do stołów będą najbardziej odpowiednie w przypadku określonego typu przewożonych mebli. Wszystkie oferowane na naszej stronie internetowej produkty charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości, są łatwe w obsłudze oraz posiadają wygodne, niezarysowujące podłogę kółka z mechanizmem blokującym. Dodatkową zaletą jest niewielka waga wózków oraz wytrzymałość konstrukcji.

Wózki platformowe – sprawny transport krzeseł

Wózki platformowe stanowią niezwykle praktyczny mechanizm do transportu krzeseł konferencyjnych i bankietowych, różnych towarów i innych przedmiotów. Konstrukcja takich wózków jest niezwykle prosta, a mechanizm jest łatwy w obsłudze. Wykorzystywane są one dzisiaj zarówno w przestrzeniach magazynowych, przemysłowych czy handlowych, jak i w fabrykach oraz warsztatach samochodowych. Takie rozwiązanie transportowe, wprowadzone w powyższych obiektach, zwiększa wydajność obsługujących je pracowników podczas zmiany, chroniąc jednocześnie przed ewentualnymi urazami, spowodowanymi przenoszeniem ciężkich ładunków. Jednocześnie wózki transportowe chronią integralność przewożonych na nich rzeczy czy towarów, a ich obsługa jest nieskomplikowana.

Praktyczne łączniki krzeseł bankietowych

Łączniki krzeseł są niezwykle praktycznymi elementami, pozwalającymi na tworzenie równych rzędów miejsc siedzących w salach konferencyjnych. Mocowane do nóżek nie są widoczne w rzędach, co wpływa na większą estetykę całego układu. Dużą zaletą dostępnych u nas łączników jest łatwy i wygodny montaż, dzięki wykonaniu ich z elastycznego tworzywa — specjalnego rodzaju polipropylenu, charakteryzującego się brakiem porowatości, a to za tym idzie — łatwością w czyszczeniu, dużą odpornością na pęknięcia, korozję, zmiany temperatury czy wilgotności. Łączniki krzeseł zajmują mało miejsca podczas magazynowania i mogą być składowane w zamykanych plastikowych pojemnikach. Kolor łączników nie zmienia się pod wpływem warunków atmosferycznych, długoletniej eksploatacji czy regularnego mycia wodą ze środkiem czyszczącym.

Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście oraz przystępne ceny pozwalają na zakup odpowiednich akcesoriów dla zapewnienia sprawnej organizacji wydarzeń z wykorzystaniem mebli konferencyjnych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w dostosowaniu produktów do układu sali konferencyjnej i jej przeznaczeniu.

Zaufali namDo góry