Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KATALOG ZA DARMO! ZAMÓW!
SZYBKI TRANSPORT W CAŁEJ EUROPIE!

Obrusy

Promo
Promo
Promo

Restauratorzy i właściciele sal bankietowych często zastanawiają się nad prostym, a zarazem ekonomicznym sposobem odmienienia wystroju wnętrza i dopasowania go do rodzaju organizowanej uroczystości. Ciekawym rozwiązaniem może być zastosowanie różnego rodzaju tekstyliów na stoły i krzesła, takich jak elastyczne pokrowce, obrusy czy dekoracyjne falbany. Wyjątkowe modele szyte w naszej szwalni znajdują się na stronie tanibankiet.pl. Do czego można wykorzystać tekstylia bankietowe? Elastyczne pokrowce na krzesła, obrusy czy falbany na stoły mogą pełnić dwie zasadnicze role: dekoracyjną i ochronną. Dzięki odpowiednio dobranym tekstyliom jesteśmy w stanie w szybki sposób zmienić wystrój sali konferencyjnej czy restauracji i dopasować go do wymagań każdego klienta. Klasyczna biel i czerń, proste, a zarazem niezwykle ozdobne formy elastycznych obrusów, falban i pokrowców na stoły i krzesła nadadzą eleganckiego charakteru dowolnej uroczystości. Tekstylia bankietowe maskują również uszkodzone blaty czy stelaże. W przypadku powstania jakichkolwiek rys czy zabrudzeń można z ich pomocą zakryć ewentualne mankamenty.

Obrusy i falbany na stoły szyte na miarę

Na stronie internetowej taniebankiety.pl dostępne są różnorodne tekstylia bankietowe szyte w szwalni MEXTRA. Szczególną uwagę zwracają elastyczne pokrowce na stoły oraz gładkie obrusy plamoodporne, te drugie są szyte z grubego poliestru o wykończeniu błyszczącym lub matowym. Występują w dwóch wersjach kolorystycznych. Można je prać w warunkach domowych, nie ma również problemu z ich wyprasowaniem. Elastyczność oferty umożliwia klientom zamówienie obrusu pod konkretny wymiar. Proponujemy również klasyczne falbany (tzw. skirting) mocowane do blatu za pomocą rzepów. Są one produkowane z wytrzymałego materiału i podwójnie podwijane na stebnówce, nie musimy się zatem obawiać podarcia tkaniny przez nóżkę krzesła. Gwarantujemy, że miękko układające się falbany dodadzą klasy i elegancji każdemu wnętrzu.

Pokrowce na krzesła bankietowe

Nie da się ukryć, że wymiana wszystkich krzeseł to dość spory wydatek. Jednak, jeśli nie są one zanadto zniszczone lub też po prostu nie komponują się z dekoracją wnętrza, to warto pomyśleć o zastosowaniu elastycznych pokrowców. Ten odpowiednio zaprojektowany i uszyty element dekoracyjny może zamienić dowolne siedzisko w elegancki i komponujący się z aranżacją pomieszczenia mebel. Naszym klientom proponujemy szeroki wybór produktów marki MEXTRA, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. W asortymencie dostępne są klasyczne pokrowce z kontrafałdami lub też doskonale dopasowujące się do dowolnego rodzaju krzesła modele elastyczne. Mogą być wykonane z tkanin niewymagających prasowania, plamoodpornych, z wykończeniem matowym lub z delikatnie połyskujących materiałów. Dlaczego warto wybrać tekstylia bankietowe MEXTRA? Mało który producent proponuje klientom tak bogatą ofertę, a jednocześnie umożliwia dopasowanej poszczególnych wyrobów do konkretnych potrzeb. Właśnie z powodu tej elastyczności warto rozważyć zakup pokrowców na krzesła, obrusów oraz falban na stronie taniebankiety.pl. Gwarantujemy, że oferowane przez nas tekstylia zachwycą doskonałymi parametrami technicznymi.

Zaufali namDo góry