Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KATALOG ZA DARMO! ZAMÓW!
SZYBKI TRANSPORT W CAŁEJ EUROPIE!

Stoły bankietowe

Otwierają Państwo restaurację, dom weselny czy salę konferencyjną? W takim razie musicie zaopatrzyć się w porządne stoły sztaplowane. Zamiast kupować meble składane od nieznanych firm, lepiej wybrać produkty wykonane przez te znane w branży HoReCa. tanibankiet.pl to oficjalny dystrybutor marki MEXTRA jednego z najbardziej cenionych w Polsce i Europie dostawców systemów bankietowych. W tej kategorii zebraliśmy dla Państwa wszystkie stoły z funkcją sztaplowania, jakie oferujemy, zarówno te prostokątne, jak i kwadratowe czy okrągłe.

Linia Dora – najpopularniejsze stoły bankietowe składane prostokątne i okrągłe

Seria Dora powstała z myślą o użytkownikach poszukujących solidnych, lecz jednocześnie tanich rozwiązań. Produkty wchodzące w skład tej serii idealnie nadają się do restauracji i sal bankietowych, mogą być również śmiało wykorzystywane przy organizacji eventów na świeżym powietrzu. Proponujemy sztaplowane stoły bankietowe okrągłe i prostokątne. Ich stelaż wykonano z solidnej stali (profil o wymiarach 30x30 mm), którą możemy pomalować proszkowo na wybrany przez Państwa kolor z palety RAL. Podstawy są składane, wyposażono je w system sprężyn rozporowych - dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania macie Państwo pewność, że mebel nie złoży się przypadkowo w trakcie trwania imprezy nawet pod wpływem przyłożenia dużej siły nacisku. Do produkcji prostokątnych i okrągłych blatów wykorzystywana jest płyta wiórowa firmy KRONOPOL w kolorze dąb, dąb sonoma lub biały alaska.

Linia Ekonomiczna EC - stoły sztaplowane dopasowane do Państwa potrzeb

Meble bankietowe składane wchodzące w skład tej serii nie różnią się pod względem konstrukcyjnym od tych z linii Dora. Również do ich budowy wykorzystano stalowe profile, system sprężyn rozporowych podtrzymujących blat na całej powierzchni gwarantując tym samym maksymalną stabilność i wytrzymałość mechaniczną oraz obustronnie laminowane płyty wiórowe. To, co wyróżnia sztaplowane stoły bankietowe prostokątne, kwadratowe i okrągłe z linii EC, to możliwość dowolnej modyfikacji ich ostatecznego wyglądu. To Klient wybiera, na jaki kolor mają być pomalowane nóżki oraz jaki rodzaj laminatu mają mieć płyty - a trzeba wiedzieć, że dostępnych jest nie 3, lecz aż 12 różnych wersji, w tym dąb, grusza czy sosna. W tej serii, poza klasycznymi meblami bankietowymi o sporej powierzchni blatu, dostępne są również wysokie modele kawowe/koktajlowe okrągłe, które również można sztaplować.

Dlaczego warto wybrać stoły składane okrągłe i prostokątne od MEXTRA?

Gdyż są to produkty najwyższej jakości o przemyślanej w każdym calu konstrukcji. Stalowe podstawy są składane, więc można je bez problemu sztaplować w stosy. Dzięki takiemu rozwiązaniu ułatwione jest przechowywanie i transportowanie mebli, bowiem wysokość rozłożonego stelaża wynosi 75 cm, po złożeniu zaś tylko 9 cm. Sztaplowane stoły prostokątne, kwadratowe i okrągłe, szczególnie te z serii EC, mogą być modyfikowane zgodnie z potrzebami Klienta, w ten sposób otrzymują Państwo projekt niejako „szyty na miarę”. Warto podkreślić, że oprócz koloru blatu można zmienić również jego grubość i zamiast płyty 28 mm wybrać tę 36 mm. Meble MEXTRA objęte są 3-letnią gwarancją producencką.

Zaufali namDo góry