Infolinia 531 542 542
Zapraszamy: poniedziałek - piątek 8:30 - 16:30 O nas    Skontaktuj się z nami

Stoły bankietowe

Stoły bankietowe DORA

Specyfikacja

RAMA Stalowa
PROFIL 30 x 30 mm (oprócz EC-K)
WYSOKOŚĆ 75 cm (EC-K 110 cm)
SZTAPLOWANIE tak

DORA 138 x 90 cm

189,00 zł

DORA-R Φ 180 cm

315,00 zł

DORA 180 x 90 cm

199,00 zł

Składane stoły bankietowe typu DORA to najlepszy wybór dla osób organizujących bankiety i przyjęcia. W przypadku tych modeli blaty występują w różnych kolorach (biały, buk, dąb, klon, grusza, orzech), natomiast składanie stalowej podstawy wykorzystuje łatwy w obsłudze mechanizm zawiasowy. Stoły DORA w całości produkowane są w Polsce.

Stoły bankietowe LINIA EKONOMICZNA

Specyfikacja

RAMA Stalowa
PROFIL 30 x 30 mm (oprócz EC-K)
WYSOKOŚĆ 75 cm (EC-K 110 cm)
SZTAPLOWANIE tak

EC-H 138 x 90 cm

239,90 zł

EC-T 138 x 90 cm

264,90 zł

EC-HK Φ 180 cm

369,90 zł

EC-L 138x40 cm

219,90 zł

EC-K Φ 80 cm

189,80 zł

EC-HS 80 x 80 cm

209,90 zł

Stoły linii Ekonomicznej stanowią tańszą alternatywę dla standardowych stołów bankietowych. Blaty stołów ekonomicznych oferowane są w podstawowej palecie kolorystycznej (6 odcieni), a mocna, ramowa podstawa stołów zapewnia stabilność, wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Mechanizm składania/rozkładania stołów opiera się na dwóch lub czterech parach stalowych sprężyn. Najwyższa jakość zastosowanych elementów składowych i precyzja wykonania przy zapewnieniu wysokiej konkurencyjności cenowej sprawiają, że stoły bankietowe linii Ekonomicznej cieszą się uznaniem wśród restauratorów i organizatorów bankietów.

Stoły
cateringowe

Specyfikacja

RAMA Stalowa
PROFIL 30 x 30 mm (oprócz EC-K)
WYSOKOŚĆ 75 cm (EC-K 110 cm)
SZTAPLOWANIE tak
Promocja

80272

189,00 zł 159,00 zł

70183

389,00 zł

80350

169,00 zł

80362

139,00 zł

Cateringowe stoły składane STANDARD wykonane są z polietylenu wysokiej gęstości; są dzięki temu mocne, lekkie i wytrzymałe. Stoły te posiadają warstwę ochronną przed promieniowaniem UV - idealnie nadają się także do użytkowania na zewnątrz pomieszczeń. Opatentowana konstrukcja ramy stalowej i specjalny stop wysokowytrzymałej stali zapewnia zwiększoną stabilność i odporność stołu przy niższej wadze. Stworzone są z myślą o rygorystycznych zastosowaniach komercyjnych. Stoły posiadają 10-letnią gwarancję producenta.

W stałej sprzedaży polecamy tanie, składane stoły bankietowe. Mogą one znaleźć wiele zastosowań, ponieważ są to meble uniwersalne. Posłużą podczas wesela czy bankietu, ale sprawdzą się także na konferencjach – to od naszych klientów zależy, jak zostaną wykorzystane. Metalowe elementy konstrukcyjne zapewniają solidność i sprawiają, że bez problemu można stół spłaszczyć. Złożone meble da się z łatwością sztaplować, a następnie sprawnie przewozić z pomocą specjalnego wózka. Atutów jest wiele i to jeszcze nie koniec.

Stół na miarę potrzeb

Klientów zawsze interesuje cena produktów, które mogą nabyć. W tym przypadku końcowy rachunek okaże się pozytywnym zaskoczeniem, ponieważ tanie, składane stoły bankietowe są wydatkiem nawet na bardzo przeciętną kieszeń. Prosta budowa i oszczędne wzornictwo w naturalny sposób obniżają koszty. Równocześnie jesteśmy w stanie zaproponować nabywcom modele okrągłe oraz rozkładane, które wykraczają swoją formą poza typowo budżetowe rozwiązania. Jesteśmy otwarci na nowych kontrahentów, których z tego miejsca zachęcamy do kontaktu.

Rozwiązania, które wychodzą naprzeciw potrzebom Klientów, były zawsze naszą domeną. Dlatego w naszej ofercie pojawiły się stoły bankietowe do szybkiego złożenia – wyjątkowe o tyle, że wyposażone w specjalny mechanizm składania i rozkładania, który pozwala uzyskać w pełni funkcjonalny mebel w zaledwie kilka chwil. To bardzo dobra informacja dla osób pracujących przy organizacji imprez, ponieważ nie muszą one zmagać się długo z przygotowaniem sali. Wszystkie zadania związane ze stołami można wykonać szybko i jedynie czekać na to, aż goście pojawią się w środku.

Jesteśmy nie tylko cenionym w całej Europie producentem stołów i krzeseł, ale też we własnym zakresie zajmujemy się dystrybucją swoich wyrobów, co daje nam szereg dodatkowych możliwości. Nawiązujemy bezpośrednie relacje z odbiorcami z pominięciem pośredników, którzy często zawyżają ceny produktów. My dajemy pewność, że oferowane stoły składane nie tylko będą się wyróżniać doskonałą jakością, ale też niską ceną. Nie idziemy na kompromisy w zakresie używanych do produkcji materiałów, dzięki czemu każda partia stołów GERDA sprawdzi się doskonale.