Infolinia 531 542 542
Zapraszamy: poniedziałek - piątek 8:30 - 17:00       O nas     Skontaktuj się z nami

Krzesła bankietowe

Krzesła bankietowe HERMAN

Specyfikacja

RAMA Stalowa
PROFIL 19x19 mm
WYSOKOŚĆ 89,5 cm
WAGA 6,0 kg
SZTAPLOWANIE 19 szt.
Nowość

HERMAN Czerwony

49,90 zł

HERMAN Czarny

49,90 zł

HERMAN Granatowy

49,90 zł

Krzesła bankietowe HERMAN, poza organizacją bankietów znajdują również zastosowanie jako krzesła hotelowe, weselne oraz meble wykorzystywane w cateringu czy w salach konferencyjnych. Niewątpliwym atutem krzeseł jest możliwość ich sztaplowania nawet do 19 sztuk. Oferowane są w trzech kolorach tapicerki. Krzesła bankietowe HERMAN charakteryzują się najniższą ceną na rynku, przy zachowaniu ram jakościowych przestrzeganych przez producenta.

Krzesła bankietowe LINIA EKONOMICZNA
Specyfikacja - dotyczy JAZZ i ROCK
RAMA Stalowa
PROFIL 25x25 mm
WYSOKOŚĆ 91 cm
WAGA 6,5 kg
SZTAPLOWANIE 18 szt.
Promocja

JAZZ

64,00 zł 59,00 zł
Promocja

ROCK

67,00 zł 62,00 zł

GASTRO

45,00 zł

Linia Ekonomiczna oferowanych przez MEXTRA GROUP krzeseł bankietowych obejmuje trzy modele w uniwersalnej kolorystyce, których konstrukcja oparta jest o solidny, stalowy stelaż, a technologia wykonania zapewnia trwałość, elegancję i wysoką jakość wykończenia. Krzesła te świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obiektach hotelowo-restauracyjnych zapewniając bezpieczeństwo i wygodę nawet podczas intensywnego użytkowania.

Jedną z ciekawych propozycji, jakie można znaleźć w naszej ofercie, są tanie krzesła bankietowe sztaplowane. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej formie można je bez problemu grupować i składać razem. Tym samym zaliczamy je do najbardziej praktycznych i tym samym najbardziej pożądanych produktów w kategorii mebli bankietowych. Atrakcyjna cena to jeszcze jeden godny podkreślenia walor, zwłaszcza gdy klientom zależy na oszczędnościach. Świetny stosunek kosztów do jakości to u nas standard, dlatego warto poznać bliżej ofertę sklepu.

Tanie i solidne

Nowoczesne modele i staranne wykonanie nie powinny budzić wątpliwości. Tanie krzesła bankietowe tapicerowane zapewniają użytkownikom optymalną wygodę. Można spędzić na nich nawet wiele godzin i nie odczuwać z tego tytułu żadnego dyskomfortu. Różnorodne wzornictwo pozwala z łatwością dobrać krzesła do posiadanych już stołów lub kupić u nas nowe, które będą się doskonale prezentować. Katalog obfituje w interesujące propozycje, a niska cena zachęca do robienia takich zakupów właśnie tutaj.

Przywiązanie do wysokiej jakości, a także dbałość o zadowolenie konsumentów, od wielu lat przyświecają jako cele naszemu przedsiębiorstwu. Staranna selekcja materiałów, jaką stosujemy na każdym etapie produkcji, stwarza możliwości wyprodukowania doskonałych mebli, które nie tylko wyróżniają się świetnym wyglądem, ale również solidnością. Krzesła bankietowe Herman zaliczają się do czołówki rynkowej i ich bardzo silna pozycja w żadnym momencie nie była dziełem przypadku. Wynikała zawsze z uczciwego podejścia do wszystkich obszarów naszej działalności.

Osoby, które są zainteresowane nabyciem takich krzeseł, mogą się z nami łatwo skontaktować za pośrednictwem strony internetowej. Przyjazny interfejs naszego e-sklepu sprawia, że zakupy przebiegają sprawnie, a złożenie zamówienia nie wiąże się z żadnymi komplikacjami. Inwestując w krzesła bankietowe wykonane z dbałością o detale, można być pewnym, że każdy hotel, restauracja czy centrum kongresowe będzie z nich zadowolone. Nasi pracownicy rozwieją wątpliwości i udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania związane z aktualnym asortymentem.