Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KATALOG ZA DARMO! ZAMÓW!
SZYBKI TRANSPORT W CAŁEJ EUROPIE!

Krzesła

Krzesła Krzesła bankietowe

Krzesła bankietowe HERMAN, poza organizacją bankietów znajdują również zastosowanie jako krzesła hotelowe, weselne oraz meble wykorzystywane w cateringu czy w salach konferencyjnych. Niewątpliwym atutem krzeseł jest możliwość ich sztaplowania nawet do 19 sztuk. Oferowane są w trzech kolorach tapicerki. Krzesła bankietowe HERMAN charakteryzują się najniższą ceną na rynku, przy zachowaniu ram jakościowych przestrzeganych przez producenta.

Linia Ekonomiczna oferowanych przez MEXTRA GROUP krzeseł bankietowych obejmuje trzy modele w uniwersalnej kolorystyce, których konstrukcja oparta jest o solidny, stalowy stelaż, a technologia wykonania zapewnia trwałość, elegancję i wysoką jakość wykończenia. Krzesła te świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obiektach hotelowo-restauracyjnych zapewniając bezpieczeństwo i wygodę nawet podczas intensywnego użytkowania.

Krzesła Krzesła konferencyjne
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Krzesła Krzesła cateringowe

Nowoczesne krzesła cateringowe - wyposażone są w specjalnie formowane siedzisko i oparcie oraz metalową, wytrzymałą ramę. Większość modeli posiada składany stelaż, dzięki czemu przechowywanie i transportowanie krzeseł jest o wiele łatwiejsze. Oparcie i siedzisko krzeseł są dopasowane do kształtu użytkownika, dla zachowania maksimum komfortu. Wykorzystywane są głównie w salach konferencyjnych i przy organizacji imprez cateringowych. Posiadają 2-letnią gwarancję producenta.

Krzesła Krzesła drewniane
Krzesła Krzesła ślubne Chiavari
Promo
Promo
Promo
Promo

Zaufali namDo góry