Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KATALOG ZA DARMO! ZAMÓW!
SZYBKI TRANSPORT W CAŁEJ EUROPIE!

Krzesła

Krzesła Krzesła bankietowe
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo

Krzesła bankietowe HERMAN, poza organizacją bankietów znajdują również zastosowanie jako krzesła hotelowe, weselne oraz meble wykorzystywane w cateringu czy w salach konferencyjnych. Niewątpliwym atutem krzeseł jest możliwość ich sztaplowania nawet do 19 sztuk. Oferowane są w trzech kolorach tapicerki. Krzesła bankietowe HERMAN charakteryzują się najniższą ceną na rynku, przy zachowaniu ram jakościowych przestrzeganych przez producenta.

Linia Ekonomiczna oferowanych przez MEXTRA GROUP krzeseł bankietowych obejmuje trzy modele w uniwersalnej kolorystyce, których konstrukcja oparta jest o solidny, stalowy stelaż, a technologia wykonania zapewnia trwałość, elegancję i wysoką jakość wykończenia. Krzesła te świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obiektach hotelowo-restauracyjnych zapewniając bezpieczeństwo i wygodę nawet podczas intensywnego użytkowania.

Krzesła Krzesła konferencyjne
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Promo
Krzesła Krzesła cateringowe

Nowoczesne krzesła cateringowe - wyposażone są w specjalnie formowane siedzisko i oparcie oraz metalową, wytrzymałą ramę. Większość modeli posiada składany stelaż, dzięki czemu przechowywanie i transportowanie krzeseł jest o wiele łatwiejsze. Oparcie i siedzisko krzeseł są dopasowane do kształtu użytkownika, dla zachowania maksimum komfortu. Wykorzystywane są głównie w salach konferencyjnych i przy organizacji imprez cateringowych. Posiadają 2-letnią gwarancję producenta.

Krzesła Krzesła drewniane
Krzesła Krzesła ślubne Chiavari
Promo
Promo
Promo
Promo

Zaufali namDo góry