Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KATALOG ZA DARMO! ZAMÓW!
SZYBKI TRANSPORT W CAŁEJ EUROPIE!

Stoły cateringowe

Promo

Praktyczne, wytrzymałe i mobilne stoły cateringowe to wizytówka każdej firmy zajmującej się tego typu usługami w branży gastronomicznej. Dobry stół cateringowy powinien spełniać co najmniej trzy kryteria, którymi są: solidność wykonania, praktyczność i wytrzymałość. Dlaczego? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, czy niestabilny i słabo wytrzymały stół uniesie kilogramy wykwintnego jedzenia? A poza tym, czy można istnieć jako mobilna firma cateringowa bez stołów umożliwiających szybki transport? Oczywiście, że nie. Jeżeli szukają Państwo solidnych, trwałych i łatwych w transporcie mebli do swojej firmy – stoły cateringowe grupy MEXTRA są odpowiednim rozwiązaniem.

Stoły cateringowe – wariant klasyczny

Czy Państwa firma organizuje eventy i poszukuje praktycznych rozwiązań? Jeśli odpowiedź na powyższe pytanie brzmi „tak”, to nasze stoły cateringowe w wariancie klasycznym są strzałem w dziesiątkę. Oferujemy wysokiej jakości stoły sztaplowane zaprojektowane przez amerykańską firmę LifeTime. Klasyczne stoły cateringowe cechuje niezwykła wytrzymałość, odporność na czynniki atmosferyczne i łatwość w czyszczeniu ze względu na obszerny blat wykonany w całości z polietylenu o wysokiej gęstości. Ponadto stoły z tej linii są wyposażone w szeroko rozstawione nogi zakończone gumowymi nakładkami, dzięki którym mebel nie zarysuje podłogi w sali bankietowej lub odpowiednio dopasuje się podłoża w warunkach plenerowych. Dodatkowym atutem są wymiary stołów klasycznych w naszej ofercie, wynoszą one 183 x 76 x 74 cm, co oznacza, że przy każdym takim stole swobodnie może funkcjonować aż sześć osób. Dlatego to właśnie te stoły cateringowe są najczęściej wybierane przez organizatorów dużych imprez. Wracając do kwestii mobilności – waga pojedynczego stołu nie przekracza czternastu kilogramów, dzięki czemu ich przemieszczanie, jest niezwykle proste. Stół klasyczny jest dostępny w dwóch wariantach sztaplowania: sztaplowanie walizkowe – złożony stół nie przekracza wysokości pół metra oraz sztaplowanie MAGNETIC, które pozwala na oszczędność 20% powierzchni podczas magazynowania.

Stoły cateringowe – wariant okrągły

Jeżeli w swojej firmie stawiacie Państwo nie tylko na praktyczność, ale także na elegancje, to klasyczne i koktajlowe okrągłe stoły z naszej oferty spełnią Państwa oczekiwania. Czy jest coś piękniejszego od elegancko i suto zastawionego okrągłego stołu, z którego subtelnie opadają krańce obrusu? Prezentujemy Państwu równie wytrzymałe na obciążenia i warunki pogodowe stoły cateringowe w kształcie okrągłym, które nie tylko udźwigną nawet do 500 kg równomiernego obciążenia, ale umożliwią także swobodne użytkowanie przez aż dziesięć osób naraz. W naszej ofercie poza klasycznymi stołami tego typu posiadamy także wariant koktajlowy – stół o wysokości 110 cm. Podobnie jak w przypadku stołów prostokątnych, okrągłe stoły cateringowe także są składane i łatwe w transporcie oraz posiadają gumowe nakładki na nogach, niwelujące uszkodzenia paneli.

Zaufali namDo góry