Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KATALOG ZA DARMO! ZAMÓW!
SZYBKI TRANSPORT W CAŁEJ EUROPIE!

Stoły

Stoły Stoły bankietowe

Składane stoły bankietowe stanowią znakomite rozwiązanie, wyróżniające się na tle innych tego typu mebli. Cechuje je przede wszystkim bardzo duża funkcjonalność, znacznie ułatwiająca organizację całego wydarzenia. W naszym sklepie tego rodzaju stoły dostępne są w wielu wersjach – zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i wymiary. Dzięki temu możliwe jest ich dopasowanie do indywidualnych preferencji każdego klienta.

Składane stoły bankietowe – co wpływa na ich funkcjonalność?

Składane stoły bankietowe dają nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o dostawianie kolejnych mebli. Intuicyjny i prosty w obsłudze system składania i rozkładania charakteryzujący stoły dostępne w naszej ofercie sprawia, że dołączenie kolejnego modułu dla nowo przybyłych gości do istniejącej już konstrukcji zajmie dosłownie kilka sekund. Równie sprawnie przebiega złożenie stołu np. w celu jego transportu. Składane stoły bankietowe znajdujące się w naszym asortymencie posiadają także systemy regulacji wysokości. Jest to pomocne nie tylko w kontekście dostosowania tej wartości do wzrostu gości, ale również prostego ustawienia blatu na nierównym podłożu. Wszystkie te cechy czynią składane stoły bankietowe bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, ułatwiającym szybkie dostosowanie aranżacji do każdej sytuacji.

Składane stoły bankietowe – czym kierować się przy wyborze?

Składane stoły bankietowe, poza funkcjonalnością, powinno charakteryzować również solidne wykonanie, mające bezpośrednie przełożenie na ich trwałość. Tego rodzaju meble dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co stanowi gwarancję wytrzymałości. Blaty tworzone są z wysokogatunkowych, obustronnie laminowanych płyt wiórowych. Ich boki natomiast wykończone są obrzeżem PVC lub ABS o grubości 2 mm. Nasze składane stoły bankietowe wyposażone są dodatkowo w zabezpieczenia na nogach, które zapobiegają powstawaniu zarysowań podłoża. Oferujemy ponadto możliwość pogrubienia blatu na indywidualne życzenie klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Stoły Stoły konferencyjne

Stoły konferencyjne stanowią bardzo ważny element wyposażenia sali, w której odbywają się spotkanie biznesowe. To właśnie przy nich omawiane są wszystkie istotne aspekty danego tematu, a także prezentowane różnego rodzaju dokumenty. Z tego względu stoły konferencyjne powinny wyróżniać się szeregiem cech wpływających na jakość przebiegu spotkania. Tego typu meble, charakteryzujące się dodatkowo wysoką jakością wykonania, dostępne są w naszym sklepie.

Stoły konferencyjne – zalety

Spotkania biznesowe, nawet te odbywające się w obrębie jednego przedsiębiorstwa, mogą przebiegać w gronie o zmiennej liczbie osób, a także przyjmować różny charakter. Z tego względu stoły konferencyjne powinny posiadać możliwość składania, a także łatwej regulacji wysokości. Cechy te umożliwiają dostosowanie nie tylko powierzchni blatów do liczby uczestników spotkania, ale również dopasowanie jej do typu konferencji. Inny układ mebli jest bowiem potrzebny w przypadku wielogodzinnej dyskusji, a odmienny na spotkaniu o charakterze szkoleniowym. Warto również zwrócić uwagę na kolorystykę, gdyż niektóre kompozycje barw potrafią rozpraszać uwagę. Oferowane przez naszą firmę stoły konferencyjne uwzględniają wszystkie z wymienionych cech, a ponadto wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Stoły konferencyjne – na co warto zwrócić uwagę?

Stoły konferencyjne, poza funkcjonalnością, powinny charakteryzować również takie cechy jak bezpieczeństwo oraz wytrzymałość. Oferowane przez nas meble produkowane są z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo, co przekłada się na precyzję oraz wysoką jakość wykonania finalnego produktu. Nasze stoły konferencyjne posiadają ponadto chromowaną lub malowaną proszkowo ramę oraz dodatkowe zabezpieczenie blatu w postaci obrzeża PVC. Opatrzone zostały certyfikatem higieniczności o klasie E1, co stanowi potwierdzenie bezpieczeństwa ich użycia. Wszystkie te czynniki realnie przekładają się na zwiększenie komfortu użytkowników w trakcie wykonywania pracy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Stoły Stoły cateringowe

Składane stoły cateringowe stanowią bardzo funkcjonalne rozwiązanie, zwłaszcza dla firm świadczących usługi z zakresu gastronomii. Ułatwiają bowiem kwestię transportu i pozwalają zaoszczędzić miejsce na przechowywanie mebli. Oferowane przez nasz sklep składane stoły cateringowe są nie tylko praktyczne, ale także wyróżniają się trwałością. Organizacja różnego rodzaju wydarzeń przy ich wykorzystaniu staje się o wiele prostsza. Składane stoły cateringowe – zalety

Składane stoły cateringowe ułatwiają firmom świadczącym usługi gastronomiczne wiele aspektów funkcjonowania. Przede wszystkim skracają czas przygotowania wydarzenia. Rozłożenie oraz złożenie tego rodzaju stołów trwa dosłownie chwilę. Ponadto składane stoły cateringowe zajmują o wiele mniej miejsca podczas transportu. Oferowane w naszym sklepie meble przeznaczone są również do użytku zewnętrznego. Dzięki temu są uniwersalne – znajdą zastosowanie w każdym miejscu i na każdej uroczystości, bez względu na charakter spotkania i jego uczestników.

Składane stoły cateringowe – jak dopasować dany wariant do okazji?

Oferowane przez nas składane stoły cateringowe dostępne są w dwóch wersjach, jeśli chodzi o ich kształt – klasycznej prostokątnej oraz okrągłej. Pierwszy wariant znakomicie sprawdzi się zarówno podczas mniejszych, jak i większych przyjęć. Natomiast okrągłe składane stoły cateringowe często wybierane są na eleganckie przyjęcia koktajlowe w nieco mniejszym gronie. Wszystkie oferowane przez nas meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu. Użytkownicy cenią je również za jakość wykonania, która przekłada się na trwałość.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości – do kontaktu!

Stoły Stoły drewniane

Zaufali namDo góry