Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
KATALOG ZA DARMO! ZAMÓW!
SZYBKI TRANSPORT W CAŁEJ EUROPIE!

Stoły konferencyjne

Praktyczne i wygodne stoły konferencyjne to podstawowe wyposażenie każdego profesjonalnego ośrodka szkoleniowego. Dlaczego? Fundamentalnym warunkiem efektywnej nauki lub pracy jest dobrze zorganizowane stanowisko. Dotyczy to zarówno zasady zachowania porządku w obrębie miejsca pracy, jak i odpowiednio skonstruowanych mebli, gwarantujących wygodę podczas użytkowania. Dla firmy MEXTRA priorytetem jest przede wszystkim oferowanie produktów najwyższej jakości. Do produkcji firmowych mebli używamy bardzo trwałych surowców, takich jak płyty laminowane lub chromowane i stalowe stelaże, dzięki czemu są one niezwykle wytrzymałe.

Stoły FOLD – stoły na każdą konferencję

Organizowane przez państwa szkolenia często odbywają się w różnych miejscach i szukacie praktycznych rozwiązań? Ze stołami FOLD profesjonalna konferencja może odbyć się dosłownie w każdym miejscu na świecie. Największym atutem jest możliwość sztaplowania, stoły są całkowicie składane, dzięki czemu za jednym transportem, można sztaplować aż do 15 sztuk! Często podróżujące meble muszą być nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale także odporne na uszkodzenia. Stoły konferencyjne FOLD wykonane są z chromowanego stelażu i laminowanego blatu o grubości 28 mm z możliwością pogrubienia aż do 36 mm.

Stoły HUGO – klasyczne i wyjątkowo eleganckie stoły konferencyjne

Pośród profesjonalnych wykładowców nie brakuje fanów dobrego stylu i elegancji. Urządzają Państwo wytworny stacjonarny ośrodek szkoleniowy i poszukują stabilnych, a zarazem dobrze wyglądających stołów? Jeśli tak, to stoły konferencyjne HUGO to najlepsze rozwiązanie. Solidna stalowa rama stołu gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność całej konstrukcji, dzięki czemu stoły konferencyjne tej linii posłużą przez długie lata. Gama produktów jest naprawdę szeroka, istnieje możliwość wybrania stylowego blatu spośród 100 dostępnych kolorów na palecie. Stoły z tej linii dostępne są także w wielu rozmiarach, dlatego dopasują się do każdego rodzaju wnętrza.

Stoły PABLO – więcej niż klasyka

Wnętrze o nietypowym kształcie i potrzebach? Ze stołami linii PABLO to żaden problem! Stoły konferencyjne z PABLO to nie tylko klasyczny styl i gwarancja funkcjonalności, ale także nieskończona ilość możliwości. Oferujemy zarówno klasyczny kształt stołu, jak i nowoczesne rozwiązania pod postacią stołów z blatami w kształtach półkola lub ćwiartki. Szeroki wybór kształtów stołów PABLO umożliwia wygodną i funkcjonalną aranżację każdego profesjonalnego wnętrza dostosowanego do potrzeb użytkownika. Równie szeroki wybór oferuje paleta kolorów blatów oraz stabilnych nóg dla spersonalizowanego przez państwa stołu konferencyjnego. Stoły konferencyjne tej linii to idealny wybór dla osób ceniących klasyczny styl oraz solidność wykonania.

Zaufali namDo góry